Würth

Würth Benzin Enjektör Temizleyici Yeni Nesil 300 ml

Ürün Kodu : 3129

150.00 TL

hizli işlemler

Würth Benzin Enjektör Temizleyici Yeni Nesil 300 ml

Enjeksiyonlu benzinli motorlarda yer alan benzin enjektörlerinde, mekanik ve elektronik arızaların dışında kurum, is, karbon kalıntıları ve düşük kalite yakıt kullanımı sonucu arızalanma görülebilir. Belirli aralıklarla benzin enjektörü temizliği yapılarak arıza giderilir veya enjektörün performans kaybının önüne geçilmiş olur. Würth benzin enjektör temizleyici, kolay kullanımı ile araç sahiplerinin enjektör temizliği işlemini kendilerinin yapmasına imkan sağlar. Benzin enjektör temizleyici, aracın yakıt sistemini korozyona karşı korur ve yakıt filtresinin uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Yakıt deposundan yanma odasına kadar tüm sistemi en iyi şekilde temizleyerek yakıtın daha iyi yanmasını sağlar.

Ürün Faydaları

Würth benzin enjektör temizleyici, asitli kondens suyunu nötralize eder. Yakıt sistemini tamamen temizleyerek daha iyi yanma ve etkili yakıt tasarrufu sağlar. Yakıt sistemini korozyona karşı korur. Katalizör ve lambda sensörünün sorunsuz çalışmasını sağlar. Enjektör sübabı çevresinde biriken reçine ve tortu kalıntılarını temizler.

Ek Özellikler

300 ml teneke kutu 50 litre yakıt için 1 kutu temizleyici Korozyon koruma testleri Kesternich DIN 5001 7'ye göre yapılmıştır. Temizleme özelliği motor testleriyle onaylanmıştır.

Marka Hakkında

1949 yılında Almanya’da kurulan Würth Grubu, otomotiv donanımı, inşaat, kimyasallar, elektronik bileşenler, montaj malzemeleri gibi birçok alanda üretim yapıyor. Sektörün lider markalarından biri olarak tanınan Würth, 80 ülkede yürüttüğü başarılı operasyonları ve yüksek kaliteli üretim anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Würth Benzin Enjektör Temizleyici Kullanım Önerileri Würth enjektör temizleyici, katalizörlü ve katalizörsüz bütün enjeksiyonlu motorlarda kullanılabiliyor. Enjektör temizleyicinin kapağı çıkarıldıktan sonra kutu içerisinde yer alan sivri uçlu başlığı takıp yakıt deposuna doğrudan boşaltarak kullanılıyor. Würth benzin enjektör temizleyici, yakıt püskürtme sorunu kaynaklı yakıt tüketiminin arttığı durumlarda, kurum, is gibi kalıntılar sebebiyle oluşan arızalarda ve rutin bakımlarda yakıt sistemi temizliğinin en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Enjektörlü sistem katkısı yalnızca yeni tip motor (enjeksiyonlu) benzinli araçlar içindir! Yeni nesil Würth benzin enjektör temizleyici, pompayı ve enjektörleri temizler. Vanalarda, emme manifoldunda ve yanma odalarındaki birikme oluşumunu önler ve tıknaklığa engel olur. Yakıt püskürtme sorunları nedeniyle yüksek yakıt tüketimi durumunda kullanılır. Enjeksiyon sisteminin ömrünü uzatır.

Özellikleri

-Yakıt püskürtme sorunları nedeniyle yüksek yakıt tüketimi durumunda kullanılır.

-Bakımda koruyucu önlem olarak kullanılabilir.

-Katalızörlü veya katalızörsüz bütün enjeksiyonlu motorlar içindir.

-Asitli kondens suyunu nötraiize eder.

-Yakıt sistemini korozyona karşı korur.

-Enjektör sübabı ve yakıt dağıtıcı çevresindeki ince reçine tortu türündeki kalıntıları yok eder.

-Enjektör sübaplarının hassas çalışmasına yardımcı olur.

-Hassas yakıt püskürtme yoluyla yakıt tasarrufu sağlanır.

-Yakıt deposundan yanma odasına kadar sistemi temizler.

-Katalizör ve lambda sondasının sorunsuz çalışmasını sağlar.

-Temizleme özelliği motor testleriyle onaylanmıştır.

-Korozyon koruma testleri Kesternich DİN 5001 7''ye göre yapılmıştır.

Havale / EFT (%1.5) :147.75 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır