Hakkımızda

Hayat tüm üniteleriyle hızla dijitalleşmeye devam ediyor. Sanayi devriminin toplum ve bireyin üzerindeki etkilerine benzer bir değişim yaşanıyor global ölçekte. Türkiye uzun süre bu değişimi, çoğunluk itibariyle uzaktan izlemeyi seçti. Ama bu her yeniye verilen geçici toplumsal refleksten öteye gitmedi.

Özellikle pandemi sürecinde Türkiye’de genel toplum kararı dijital pazaryerlerini kullanma olarak biçimlendi ve Türkiye e-ticareti kullandıkça benimsedi. Çünkü dijital alışveriş sistemlerinin klasik alışveriş yöntemlerine göre daha güvenli, fiyat ve kural açısından daha avantajlı ve hızlı olduğunu keşfetti. Dijitalde var olmak markalar ve üreticiler açısından artık hayati bir mesele.

Medya, yazılım, reklam ve marka pazarlama alanlarında tecrübeli ve söz sahibi bir ekip, böylesine kalıcı ve büyük bir değişime katkıda bulunmak için mavibuton.com’u kurdu. mavibuton, Türkiye’nin önemli pazaryerleri arasında yer almaya aday bilgi, birikim, teknik altyapı, donanım ve referanslara sahip.

mavibuton alıcı ile satıcıyı buluşturan nadide ve güvenli bir platform. Bu benzersiz güven ortamını sağlamak için de online ticaretin evrensel ilke ve kurallarına sadık, disiplinli ve özellikle tedarikçiler yönüyle oldukça seçici olmayı sürdürüyor. En iyi ürünleri, uygun fiyatlarla, hızlı teslimat ve yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmayı hedefinden hiçbir zaman taviz vermeyecek. Büyüme kaygısı yerine bu temel disiplinlere riayet edecek tedarikçilerle yol almayı benimsiyor. E-ticareti moda sektör olduğu için değil, Türkiye ticaretine getireceği güven, disiplin ve avantajlara uygun olarak gerçekleştiriyor. Bu noktada tedarikçilerini eğitiyor, yeniliklerden haberdar ediyor ve bu konuda oldukça hassas bir seçicilikle yola devam ederek, e-ticaretin Türkiye’deki standartlarını yükseltmeye çalışıyor.

mavibuton’la çalışan tedarikçiler birçok alıveriş platformuna nazaran mavibuton’un daha uygun şartlara sahip olduğunu görecekler. Uzun süreli alışveriş ücreti blokeleri, fazla komisyon ücretleri ve aşırı bürokrasi mavibuton.com’da yok. Bu açılardan da mavibuton’un Türkiye’deki en avantajlı alışveriş platformu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. mavibuton’un avantajlı online platformuna katılmak için tek bir numara ile mavibuton operasyon departmanına ulaşabilirsiniz.

mavibuton e-ticaret platformundan güvenle ve uygun fiyatlarla alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kişisel verileriniz ve yaptığınız her alışverişiniz mavibuton.com güvencesindedir. mavibuton.com’dan yaptığınız alışverişlerde her ürün size faturası ile birlikte gelir. mavibuton’da ürünün alıcısını ve ürünün tedarikçisini koruyan geri iade şartları vardır. Tek bir numara ve mail ile mavibuton operasyon departmanına ulaşabilir, satın aldığınız ve geri iade şartlarına uygun olan tüm ürünleri 14 gün içerisinde kolayca iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz. mavibuton.com’dan satın aldığınız her ürünle ilgili haklarınız tüketici yasası kapsamında, tedarikçi firma ve mavibuton.com garantisi altındadır.

mavibuton
Alışverişin Avantajlı Butonu

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır