Zebra

Zebra ZT411 Barkod Etiket Yazıcısı

Ürün Kodu : 6215

34,500.00 TL

hizli işlemler

Dayanıklı Zebra ZT400 Serisi yazıcılarla kritik operasyonlarınızı verimli bir şekilde sürdürün. ZT400, değişkenliği, kullanım kolaylığını ve performansı yeni bir seviyeye taşıyan üstün teknoloji sunar. Üç baskı çözünürlüğü ve iki baskı genişliği modeline sahip olan ZT400 Serisi üretim, nakliye ve lojistik, perakende ve daha birçok sektörde çeşitli uygulamalar için uygundur. Büyük renkli dokunmatik ekranı kullanarak yazıcının durumunu bir bakışta görün ve ayarları çabucak yapın. Sahada kurulabilir bağlanabilirlik, medya işleme ve RFID seçenekleri, ihtiyaçlarınız değiştikçe yeni özellikler eklemenize izin verir. BT departmanınız da Zebra’nın hepsi Link-OS® destekli Print DNA uygulama, yardımcı araçlar ve geliştirici araçları süiti sayesinde ZT400 yazıcıların entegrasyon ve yönetiminin son derece kolay olduğunu görecek. Sonuç? ZT400 bugünün ve yarının endüstriyel baskı ihtiyaçlarınıza cevap veren çok yönlülük, güvenilirlik ve performans.

Bu yazıcı gerek 10.1 cm. gerek 15.2 cm. modellerde 203 dpi, 300 dpi ve 600 dpi* ile kullanılabilir (600 dpi yalnızca 4 in. ZT411 modelinde mevcuttur). Buna daha fazla takip özelliği ve daha derin görünebilirlik için etiket yazdırmak ve kodlamak için kullanabileceğiniz, fabrikada veya sahada kurulabilir RFID teknolojisini de ekleyebilirsiniz. Metal konteyner ve varlıklar için daha kalın RFID etiketler yazdırma ve kodlamanın tek ve belirlenmiş seçeneği olan Zebra’nın özel ZT411 RFID Metal Üzeri Etiketleme Çözümü’nü seçin.

Daha fazla esneklik için çift USB Host portu

Çift USB Sunucusu, geniş bir USB cihaz tipi yelpazesine doğrudan bağlanmanıza izin verir. Cihaz yazılımları, dosyalar ve konfigürasyonları çoğaltmak veya kolayca basmak ve aktarmak için flaş bellek kullanın. İki host portu sayesinde, klavye ve tarayıcıyı aynı anda bağlayarak veri girişini kolaylaştırın — çevre birimlerini takıp çıkarmaya gerek kalmaz.

İhtiyaçlarınızla birlikte gelişecek şekilde tasarlandı

ZT400'ü dakikalar içinde takılabilen çeşitli medya kullanım opsiyonlarıyla özelleştirebilirsiniz. İlave iletişim seçeneklerini karşılamak için iki açık medya yuvası. Ve yüksek işlem gücü ve bellek, yıllar boyu cihaz yazılımı yükseltmelerini ve yeni Print DNA araçlarını destekler.

Entegrasyonu ve işletmesi zahmetsiz

Büyük, renkli ekranı kullanımı çok kolaylaştırır

Kullanımı kolay simge-tabanlı arayüzü sayesinde, ZT400 yazıcıları kurmak ve yapılandırmak kolaydır. 4,3 inçlik tamamen renkli dokunmatik ekran, dil, yazıcı ayarları, bağlanabilirlik seçenekleri ve çok daha fazlasında değişiklikler yapmak için kullanıcı dostu ikonlu menü sistemi ile yazıcı ayarlarında çabucak gezinmenize izin verir.

Artan ihtiyaçlarınızı karşılamak için değişken

Çoklu bağlantı seçenekleri ile ayarlamalarınızı yapın

ZT400, Ethernet, Serial, USB, çift USB Sunucu ve Bluetooth 4.1 ile standart olarak sunulur. Opsiyonel çift bantlı kablosuz kart, 802.11ac Wi-Fi ve Bluetooth ile süper hızlı ve güvenilir kablosuz bağlantıları ekleyin

Çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır

Çeşitli medya tiplerinde farklı etiket formatlarını basmak için ZT400 Serisine güvenebilirsiniz. 

Zebra dokunmatik ekranları uzmanca tasarlanmış olup, Zebra yazıcı portföyünün geri kalanı ile tutarlı olan sağlamlık ve güvenilirlik standartları ile test edilmiştir. Buna, Zebra’nın sıcaklık, nem, toz ve diğer çevresel zorluklara dayanıklılığı da dahildir. Yazıcı durduğunda veya hata verdiğinde renk kodlu uyarıları uzaktan görerek, yazıcının çalışır durumda kalması için ne yapmanız gerektiğini anında anlayın.

Neredeyse tüm mevcut yazıcılar ile geriye dönük uyumlu

İster bir Zebra ister rakip bir yazıcı kullanıyor olun, mevcut etiket formatlarınızı ve uygulamalarınızı ZD400 ile kullanabilirsiniz. EPL ve ZPL desteği, başka bir Zebra masaüstü yazıcısından geçişi kolaylaştırır. Sanal Cihazlar uygulaması sayesinde, ZT400 normalde diğer yazıcı markalarıyla bağlantılı olan dilleri kullanabiliyor.

Kolay medya ve ribbon yükleme

Yandan yüklemeli sarf malzemesi kanalı daha basit, daha hızlı ve daha kolay ribbon yüklenmesini sağlar. Renk kodlu medya yolu medya ve ribbonun yazıcıdan nasıl geçirileceği konusunda size yol gösterirken, ışıklı yollar aydınlatılmamış ortamlarda bile yazıcının içinin görülmesini kolaylaştırır.

Daha kolay kurulum için yerden tasarruf sağlayan tasarım

İkiye katlanabilen bir kapak kullanılarak oluşturulan bu yazıcılar, alan darlığı bulunan yerlere kolayca sığacak şekilde tasarlanmıştır. ENERGY STAR® onaylı bu yazıcılar, cihaz ömrü boyunca size para tasarrufu sağlar.

Endüstriyel Ethernet ağınıza doğrudan bağlantı

Network Connect seçeneği ile, ZT400 yazıcılarınızı ilave donanımına gerek kalmadan doğrudan Endüstriyel Ethernet ağınıza bağlayabilirsiniz. Zayıf noktaları ortadan kaldırır, güvenliği artırır ve kurulum, yönetim ve sorun giderme için harcanan zamandan tasarruf sağlar.

Bir dokunuşla cihazları eşleştirin ve bilgilere erişin

Print Touch™ uygulaması ile, ZT400 Serisi yazıcıları basit bir dokunuşla NFC destekli sürücülerle eşleştirebilirsiniz. Dinamik QR kodu, size Zebra ‘nasıl yapılır’ videoları ve ürün desteği de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan verilere erişim sunar.

Yönetimi Kolay

Zebra Print DNA - yazıcıları tamamen dönüştürür

Yazıcı donanımı, yazıcılarınızın değerini en üst düzeye çıkarmak için gerek duyduklarınızın sadece başlangıcıdır. ZT400, Zebra’nın güçlü yazıcı işletim sistemi Link-OS ve verimlilik, yönetim, geliştirme ve izlenebilirlik araçlarının bir bileşiminden oluşan Print DNA tarafından desteklenmektedir. Sonuç, daha iyi performans, basitleştirilmiş uzaktan yönetilebilirlik ve daha kolay entegrasyon özellikleri sayesinde üstün bir yazdırma deneyimidir.

Tüm yazıcılarınızı tek bir yerden kolayca yönetin

Kapsamlı ve esnek uzaktan yönetim araçlarımız ile, yazıcıların bakımını, güvenliğini ve sorun giderme işlemlerini basit ve kolayca, her yerden, her zaman yapabilirsiniz. Bir Print DNA seçeneği olan Printer Profile Manager Enterprise (Yazıcı Profili Yöneticisi) yazılımı ile, tek bir yazıcıyı, özel bir yazıcı grubunu veya bütün yazıcılarınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Tarayıcı tabanlı çözüm, ağınızdaki tüm Link-OS yazıcılarını anında keşfetmenizi sağlar; yazıcıları manüel olarak izlemenize, yapılandırmanıza veya sorun gidermenize gerek kalmaz. İsteğe bağlı kurumsal uzaktan yönetim araçlarına ek olarak, ilk kurulum ve yapılandırmayı kolaylaştırmak için, kapsamlı bir ücretsiz kurulum araçları paketi sunuyoruz.

Cihaz yönetim sisteminizle sorunsuz entegrasyon

ZT400 Serisi dahil tüm Zebra cihazlarınızı ve yazıcılarınızı yönetmek için tek bir cam bölmenin kolaylığından faydalanın. Print DNA'nın MDM Konnektörleri ile, ağa bağlı ZT400 Serisi yazıcıları mevcut AirWatch veya SOTI MobiControl cihaz yönetim sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz Performans

Maksimum hacim ve verimlilik

Operasyonlarınızda ve işlemlerinizde etiket basılırken beklemeden kaynaklanan yavaşlamalardan kurtulun. Sınıfının en iyisi performans, ilk etiketin daha çabuk çıkmasını, daha yüksek verim alınmasını, ihtiyacınız olduğu anda etiketin hazır olmasını sağlar.

Zorlu uygulamalar için üstün dayanıklılık

ZT400 Serisinin şirketinize yıllarca hizmet vereceğine güvenebilirsiniz. Dayanıklı metal çerçevesi en zorlu ortamlara bile dayanırken, uzun ömürlü kaplaması, yazıcı kafalarını doğrudan termal modda baskı yaparken korur; böylece yazıcı kafalarını değiştirme ihtiyacını azaltır. Yazıcı kafası parça arızası özelliği ile en iyi yazdırma kalitesine ulaşın. Dişlileri takviye etmek için karbon fiber kullanmaktan yüksek tutmalı USB kablosuna kadar, yazıcının ömrü boyunca maksimum çalışma süresi sunması için her detay dikkatli bir şekilde tasarlandı ve test edildi.

Her Zaman Olağanüstü Zebra Onaylı Sarf Malzemeleri

Baskı sarf malzemeleri, yazıcı kafası ömründen operasyonel verimliliğe kadar birçok şeyi etkiler. İşte bu nedenle, Zebra yazıcınızda tutarlı, optimum performans ve sizin için de iç huzuru sağlamak üzere kendi termal baskı sarf malzemelerimizi tasarlar, üretir ve titizlikle ön testlere tabi tutarız. Sektör lideri kalite, hizmet ve termal baskı uzmanlığı için Zebra Onaylı Sarf Malzemelerini seçin.

Standart Özellikler

 • Yazdırma Yöntemleri: Termal transfer ve direkt termal baskı
 • İnşaat: Metal çerçeve ve büyütülmüş açık
  görüş penceresiyle ikiye katlanır metal ortam kılıfı
 • Basitleştirilmiş medya ve ribbon yükleme için yandan yüklemeli sarf malzemesi kanalı
 • Üstün Baskı Kalitesi için E3™ Element Energy™ Equalizer içeren ince film yazıcı kafası
 • İletişimler: USB 2.0, yüksek hızlı, RS-232 Seri, 10/100 Ethernet,
  Bluetooth 4.1, Çift USB Sunucu
 • Çabuk çalıştırma ve ayar yapma içib sezgisel menüye sahip 4,3 inçlik renkli, dokunmatik ekran
  yönetim
 • Yazıcı durumunun çabuk takibi için iki renkli durum LED'leri
 • ENERGY STAR onaylıdır
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır