Sony

Sony Playstation 5 Ps5 Slim 1 Tb Dijital Oyun Konsolu

Ürün Kodu : 6195

22,500.00 TL

hizli işlemler

Ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yüklemenin yanı sıra dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetik ve 3D Ses desteğiyle daha derin bir sürükleyicilik deneyimi yaşayın ve muhteşem yeni nesil PlayStation oyunlarını keşfedin.

Oyun Merkezi

PS5'te her oyunun bir merkezi var. Etkinliklerden topluluk yayınlarına ve yeni oyun içeriğine kadar oyunla ilgili her şey, oyunların kendi merkezinde bir arada toplanır. Bu, oyunun yaşam döngüsü boyunca gelişecek ve uyum sağlayacak, sürekli olarak güncellenen bir alandır.

Etkinlikler

PS5 oyunları; belirli görevlere, modlara, yan görevlere ve çok daha fazlasına konsolun Kontrol Merkezi'nden doğrudan başlayabileceğiniz şekilde oyun yaratıcıları tarafından yapılandırılabilir.

Kontrol Merkezi

Sık kullanılan sistem özelliklerine, oyun içeriğine ve etkinliklere oyundan çıkmadan hemen erişin. Kontrol Merkezi'ni görmek için oyun oynarken yalnızca PS düğmesine basmanız yeterlidir.

Meydan Okumalar

Desteklenen PS5 oyunlarında özel oyun içi meydan okuma etkinliklerine katılın ve arkadaşlarınızın sizden daha iyi olup olmadığını görmek için sonuçlarınızı PS5'te paylaşın. Arkadaşınız en iyi puanınızı veya sürenizi geçerse arkadaşlarınızı tekrar geçmek için bildirim alırsınız.

PS4™ ile nesiller arası sohbet

Arkadaşlarınız ister PS4 ister PS5'te olsun, nesiller arası sesli sohbet sayesinde herkes, PlayStation™Network için hesapları ile sohbete kaldığı yerden devam edebilir. PlayStation App'i kullanan oyuncularla mobil cihazlardan da sohbet edebilirsiniz.

PlayStation 5 Dijital Sürüm Özellikleri

Dış boyutlar(çıkıntılı parçalar hariç) Yaklaşık : 358 × 80 × 216 mm(genişlik × yükseklik × derinlik) Ağırlık: Yaklaşık 2,6 kilo İşlemci: x86-64-AMD Ryzen™ “Zen 2” 8 Çekirdek, 3,5 GHz'e kadar değişken frekans GPU: AMD Radeon™ RDNA 2 tabanlı grafik motoru, Işın İzleme Hızlandırması, 2,23 GHz'e (10,3 TFLOPS) kadar değişken frekans Sistem belleği: GDDR6 16GB, 448 GB/sn Bant Genişliği SSD: 1TB 5,5 GB/sn Okuma Bant Genişliği Video çıkışı: 4K 120Hz TV'ler, 8K TV'ler, VRR desteği (HDMI ver.2.1 tarafından belirtilmiştir) Ses: 3D AudioTech Giriş/Çıkış Konsolun Ön Tarafı : USB Type-C® bağlantı noktası (Süper Hızlı USB 10 Gbps), USB Type-C® bağlantı noktası (Yüksek Hızlı USB) Konsolun Giriş/ÇıkışArkası : USB Tip-A bağlantı noktası (Süper Hızlı USB 10 Gbps) x2 Ağ oluşturma: Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)Wi-fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax Dikey Stand ayrıca satılır kutu içerisinde bulunmamaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır