Somafix

Somafix 808 Süper Yapıştırıcı (12 Adet)

Ürün Kodu : 4347

800.00 TL

hizli işlemler

Somafix 808 Süper Yapıştırıcı-20GR 12'li

Genel Bilgi:

Somafix 808 Süper Yapıştırıcı çabuk kürleşen bir yapıştırıcıdır.

Uygulama Alanları:

Metal, deri, seramik, porselen, çini, çanak çömlek, kauçuk, birçok plastik, sert ve yumuşak tahta, bijuteri ve tırnak yapıştırmada kullanılır. Cam, dikiz aynası, teflon, polietilen, polipropilen, bazı silikon tipleri veya büyük darbeye maruz yüzeylerle devamlı suya batırılmış yüzeylerde kullanılmaz.

Kullanım Şekli:

En iyi sonuçlar için uygulanacak yüzeyler kuru ve temiz olmalıdır. Giysilerinizi ve çalışılacak yüzeyleri koruyun. (metal folyo iyi sonuç verir). İyi havalandırılan bir yerde kullanın. Ambalajın üstündeki tüp açma talimatlarını dikkatlice izleyin. Kapağı yüzünüzden uzak bir yere yönelterek açın. Tek yüzeye, yüzeyin her inç karesine 1 damla uygulayın. Parçaları birleştirin ve 15 saniye veya kürleşene kadar bastırarak bir arada tutun. Eğer yapıştırıcı, kapak iyice kapatılmadan önce tekrar birikirse kanülün tepesini temizleyin.

Güvenlik:

Çocuklardan uzak tutunuz. Siyanoakrilat içerir. Gözü tahriş eder. Deriye ve gözlere çok çabuk yapışır. Uygun havalandırma yapın. Yanmaya sebep olabileceğinden giysilerle temasından kaçının. Gözle temasında, 15 dakika suyla yıkayın ve doktora görünün. Deriden çıkarmak için asetona daldırın ve tırnakla nazikçe soyun. Suya maruz kalma yapıştırıcı kalıntısını birkaç günde çıkarır. Göz çevresinde aseton kullanmayın.

Raf Ömrü:

12 aydır. Üretim tarihi ürünün üzerindedir.

Havale / EFT (%1.5) :788.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır