Otorapor

Oto Ekspertiz ve Alım Satım Kitabı

Ürün Kodu : 1380

50.00 TL

hizli işlemler

Otorapor tarafından hazırlanan Türkiye’nin ilk ve tek oto ekspertiz kitabı, dijital formatıyla ücretsiz bir şekilde yayına alındı. “Oto Ekspertiz ve Alım Satım” adıyla yayımlanan kitap, oto ekspertiz, otomobil alım satım ve temel otomobil teknik bilgileriyle ilgili detaylı bir içeriğe sahip. Araç sürücüleri için “rehber” niteliğinde olan kitapta, 2.el araç alım satım işlemlerinin püf noktalarına da değiniliyor.

Bu kitap OTORAPOR tarafından araç sürücüleri için hazırlandı. Bu kitabı okuduktan sonra aracınız hakkında pek çok yeni şey öğreneceksiniz. 2. El araç alıp satmanın püf noktalarını keşfedeceksiniz. Ekspertiz yaptırmanın önemini kavrayacaksınız. Bunun yanında aracınızın güvenliği, performansı, parçaları hakkında çok değerli bilgilere ulaşacaksınız. Önemli bir konu da daha önce doğru olduğunu düşündüğünüz yanlışları öğreneceksiniz. Öyle ki bu kitap araç kullandığınız sürece rehberiniz olacak. Zira biz otomobil hakkında pek çok konuyu bu kitapta topladık.

Hem bizi hem de bütçenizin önemli bir bölümünü ayırdığınız otomobilinizi daha iyi tanımanız için bu kitabı hazırladık. Belki biliyorsunuz; OTORAPOR, teknik cihaz, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arıza durumlarını test ve muayene edip, detaylı oto ekspertiz raporu düzenleyen, Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test/check-up merkezidir. 2007 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan OTORAPOR, bugün ülke çapına yayılmış bayi ağı ile birçok yerli ve ithal aracın alım – satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

OTORAPOR tüm araç sahiplerine iyi okumalar diler.

Oto Ekspertiz ve Alım Satım Kitabını İndirmek için Tıklayınız

Havale / EFT (%1) :49.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır