MirKraft

MirKraft Mate 2500W Karbon Infrared

Ürün Kodu : 5662

2,856.07 TL

hizli işlemler

Özelleştirilmiş kendine has bir dokusu olan siyah renkte olan MirKraft Mate Karbon Fiber infrared ısıtıcı, karbon fiber ısıtma teknolojisinde 2500 Watt ısıtma gücüne sahiptir. Estetik dizaynı sayesinde her ortamda göz alıcı bir duruşa sahiptir. Manuel ayar düğmesi ile ortam sıcaklığını rahatça istediğiniz sürede kontrol edebilirsiniz.

Ortam sıcaklığı istenilen seviyeye geldiğinde ısıtıcı otomatik olarak kapanır, sıcaklık düştüğünde ise otomatik olarak tekrar çalışır.

Minumum 6000 saat ısıtma süresi ile sürekli ve bakım gerektirmeyen verimli ısınma sunar. Özel formlu bir reflektör aynasına ile ısıyı ortama dağıtarak ısıtma verimliliğini maksimum seviyede tutar.

Infrared ışınları vasıtasyla hava yerine çevredeki objeler ve insanlar ısıtılır. Oluşan ısı karbon fiber infrared teknoloji ile oluştuğu için ve fanlı ısıtıcılarda olduğu gibi vantilatör ile çalışmadığı için toz oluşturmaz dolaysıyla allerjenler ve astım hastaları için idealdir.

Devrilmeye yakın bir duruma geldiğinde(45 derece), devrilme koruması enerji akımını hemen durdurarak ısıtıcıyı kapatır. Krom kaplı koruma ızgarası hem dekoratif bir görüntü sunar, çoçuk veya hayvan temaslarının ısıtma elemanlarına ulaşmasını engeller.

MirKraft Mate 15

MirKraft Mate 15

MirKraft Mate 15

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır