Michelin

Michelin 205/55 R16 91W Crossclimate 2 Oto 4 Mevsim Lastiği

Ürün Kodu : 3123

3,000.00 TL

hizli işlemler

Michelin, sizin için önemli olduklarından performans ve güvenliği uzun ömürlü hâle getiriyor. Michelin, lastiklerinin tüm sürüş koşullarında mükemmel kullanım ömrü ve uzun ömürlü performans sunmasını sağlıyor. Michelin müşterileri, kullanım ömrünün sonuna dek süren mükemmel performans seviyesi sayesinde lastiklerinin tam potansiyelinin keyfini sürebiliyor.

Michelin, lastiklerinin enerji performansını sürekli olarak iyileştiriyor. Michelin, yalnızca lastiklerin yakıt tüketimi üzerindeki etkisini azaltmayı değil, aynı zamanda elektrikli araçların otonomluğunu artırmayı da hedefliyor. Ürünlerinin kullanımından kaynaklı CO2 emisyonlarının azaltılması, Michelin stratejisinin ayrılmaz bir parçası. Michelin, aynı zamanda müşterilerinin aynı kilometreyi daha az sayıda lastik seti satın alarak elde etmesi için çalışıyor. Michelin, birçok ülkede kullanılmış lastiklerin geri dönüştürülmesi için toplanmasına yardımcı oluyor. Lastik üreticisi, yenilikçi ve daha verimli geri kazanma çözümleri bulmak için Ar-Ge alanına yatırım yapıyor. Ömrünü tamamlamış Michelin lastikleri, yeni ürünlerde kullanılmak üzere yol alıyor. Bunlar arasında yollar ve merkezi ısıtma gibi enerji kaynakları yer alıyor.

Michelin CrossClimate 2 Özellikleri

MICHELIN CrossClimate 2, zeminle teması optimize etmek ve ıslak zeminlerde uzun ömürlü performans için suyu etkili bir şekilde tahliye etmeyi sağlayan yönlü sırt desenine sahiptir. Önde gelen dört rakip lastiğe göre 17 metre daha kısa fren mesafesi sunmaktadır.

MICHELIN CrossClimate 2, uzun süreli kullanım için kuvvetleri temas yüzeyi boyunca eşit olarak dağıtan V şeklindeki sırt tasarımına sahiptir. 3-D SipeLock teknolojisi aşınmaya karşı direnci arttırırken, PIANO Noise Reduction Tuning Teknolojisi sessiz bir sürüş için rahatsız edici sesleri minimuma indirir.

MICHELIN CrossClimate 2, kuru zeminlerde önde gelen dört rakip lastiğe kıyasla %13'e kadar daha kısa fren mesafesi sunmaktadır. V şeklindeki sırt tasarımı ve açılı bloklar, kuru zeminlerde fren yaparken mükemmel yol tutuşu için zeminle maksimum temas sağlamaktadır.

MICHELIN CrossClimate 2, önde gelen dört rakibine kıyasla aşındığında % 31'e kadar daha yüksek çekiş gücü ile karlı zeminler için onaylanmıştır.  V-Formation Tread sırt tasarımı ve 3-D SipeLock teknolojisi, daha yüksek çekiş gücü ve hareket kabiliyeti için karla kaplı zemini iyi bir şekilde kavrar. Hayatın sürprizlerine hazır olun, öngörülemeyen havalarda güvende kalın.

Mevsim: 4 Mevsim
Taban Genişliği (mm): 205 mm
Gürültü Seviyesi: 69 dB
Yol Tutuşu: B
Kullanım Türü: Binek
Kesit Oranı: 55
Yük Endeksi: 91
Hız Kodu: W
Jant Çapı: 16
Yakıt Tüketimi: C

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır