Bosch

Bosch Easy Aquatak 120 Basınçlı Yıkama Makinesi

Ürün Kodu : 3119

2,500.00 TL

hizli işlemler

Filtresi Temiz

Su filtresi oldukça temiz bir yapıya sahiptir. 5 kilogram ağırlığında olmasından dolayı oldukça kolay ve pratik bir kullanımı vardır.

Hızlı Basınç Uygular

120 bar basınca sahiptir. Yüksek hızda basınç uygulayarak yıkama işlemini en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Püskürtme ağzı ile her yere eşit seviyelerde su sıçratma şansınız da vardır.

Yıkamada Çok Başarılı

1500 Watt’lık motor gücü ile faaliyet göstermektedir. Hortum uzunluğu 5 m olmasından dolayı uzak mesafelerde de rahat bir şekilde gerçekleşir. Pompaların hepsi metal şekilde yapılmıştır. Bu yüzden oldukça sağlam ve kaliteli bir yapısı vardır.

Motor Gücünde Başarı

Kompakt ve hafif bir yapısı vardır. Kullandığınız tabancayı geri muhafaza etmeniz için de size güvenli saklama imkanı sunar. Aynı zamanda 350 saat boyunca kesintisiz bir şekilde çalışma gücüne sahiptir.

Uzun Kablo

Kablosu oldukça uzundur. Her yere kolay bir şekilde uzanır. Sabit fan jet püskürtme nozülü vardır. Bu sayede kolay bir şekilde yıkama işlemlerini halleder. Dış darbelere karşı da kendini her daim koruma altına alır.

Güveni Kaybetmez

Güvenli bir kullanım imkanını ortaya koyar. 450 m yüksek basınçlı köpük nozülü vardır. Bu sayede kaliteli şekilde yıkama işlemlerini yapabileceksiniz. Aynı zamanda su çekme işlemini su tankı ile kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Hem amatör hem de profesyonel kişiler kullanabilmektedir.

Hortum Uzunluğu (m): 5 m
Basınç Gücü (bar): 120 bar
Motor Gücü: 1500 W

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır