BIOPLEX

Bioplex Keratin Bakım Seti / Keratin Hair Repair Kit 1000ml x 3

Ürün Kodu : 5550

%50
3280.00 TL
1,640.00 TL

hizli işlemler

FOR KERATIN & COLLAGEN HAIR REPAIR KIT

CLARIFYING SHAMPOO 1: Bioplex Arındırıcı Sülfatsız Şampuan Keratin ve Protein yüklemesinden önce kullanılmak için formüle edilmiştir. Saçın pul tabakasındaki ve baş derisindeki aşırı yağ, şekillendirici ve kimyasal kalıntıları saçı ağırlaştırmadan temizler. Tüm saç tipleri için uygundur. Saç derisini yatıştırır ve sebum üretimini dengeler.

KULLANIM NOTLARI: Islak saça eşit şekilde dağıtınız. Masaj yaparak tüm saça uygulayınız. 3-4 dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. Doğal saçlar için 3, işlem görmüş saçlar için 2 kez uygulayın. Göz ile temasından kaçınınız.

UYARILAR: Sülfatlar, silikonlar ve yapay boyalar içermez. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

TREATMENT PROTEIN FOR KERATIN & COLLAGEN:2

Bioplex Protein Keratin bakım içerdiği keratin sayesinde saça esneklik sağlar ve parlaklık verir. Saça derinlemesine nüfuz ederek saç tellerini yeniden yapılandırır. Kırılma ve kopmalara engel olur ve saçı sakinleştirir. Düzleştirici uygulanmış, boyanmış, klor, deniz suyu ve güneşe maruz kalmış saç tellerini korumada etkilidir.

Uygulama Şekli: Bioplex Arındırıcı Sülfatsız Şampuan ile saçları 2 kere yıkayın. Havlu ile saçların ıslaklığını alın ve hafif nemli bırakın. Saçları 4 bölgeye ayırın. Saç derisi, ense ve yüze temastan kaçınarak ürünü sırasıyla her bir bölgede saçların boy ve uçlarına uygulayın. İnce dişli tarak ile ürünü saça yedirin ve fazlalığı tarayarak alın. 20 dakika bekleyin. Bekleme süresinden sonra saça dikkatlice düz fön çekin. Sonrasında düzleştirici maşa ile saçlara şekil verin. (Kalın telli, doğal ve kıvırcık saçlar: 230 °C, yıpranmış ve boyalı saçlar: 200 °C, röfleli, platin ve ince telli saçlar: 180 °C). Uygulamadan sonra Bioplex Arındırıcı Sülfatsız Şampuan ve saç kremi kullanılmalıdır.

PROTEIN CONDITIONER 3 FOR KERATIN & COLLAGEN:3

Bioplex Protein Saç Kremi besleyici formülü sayesinde saçlarınıza yoğun bakım yapar. Saçlarınız daha yumuşak daha parlak bir görünüm kazanır. Asi, kabarık ve elektriklenen saçları yatıştırır ve düzleştirir.

KULLANIM NOTLARI: Saçları Bioplex Clarifying Sulfate Free Shampoo ile yıkadıktan sonra nemi alınmış saça eşit şekilde dağıtın. Masaj yaparak tüm saça uygulayınız. 3-5 dakika bekledikten sonra iyice durulayın. Göz ile temasından kaçınınız.

UYARILAR: Sülfatlar, silikonlar ve yapay boyalar içermez. Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır