BIOPLEX

Bioplex Havyar Özlü Onarıcı Mini Bakım Seti / Caviar Hair Repair Kit 100ml x 3

Ürün Kodu : 5551

%30
710.00 TL
494.00 TL

hizli işlemler

SHAMPOO: Kalın telli, mat ve hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanmış olan Bioplex Havyar Özel Serisi Şampuan, saçlarınızı kökten uca arındırır. Saçlarınıza detoks uygulayarak ipeksi yumuşaklıkta, hafif ve parlak bir görünüm kazandırır. Caviar Beauty System içeriğindeki havyar özü ve bileşenleri saçlarınızı canlandırır ve daha dolgun görünmesini sağlar. Bioplex Caviar Saç Kremi ve Bioplex Caviar Saç Maskesi ile birlikte kullandığınızda saçlarınıza profesyonel bakım gerçekleşir.

KULLANIM NOTLARI: Islak saça eşit şekilde dağıtınız. Masaj yaparak tüm saça uygulayınız. 3-4 dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. Saçlarınızı kurutmadan önce Bioplex Caviar Bakım Kremi ile bakım yapınız. Göz ile temasından kaçınınız.

UYARILAR: Güneş ışığından uzak tutunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

TREATMENT: Kalın telli, mat ve hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanmış olan Bioplex Havyar Özel Serisi Bakım okyanusun derinliklerinden gelen güçlü özler ve havyar anti-oksidanları içeren formülü ile saç liflerini canlandırır. Saçları kökten uca onarır ve saçlara canlılık katar. Saçlara yenilenmiş esneklik hissi verir. Aktif bakım sağlayan ve yeniden yapılandırma özellikleri ile bakımlı ve güzel bir saç hissi yaratmak için saçınızı dipten uca yeniden canlandırır.

CONDITIONER: Kalın telli, mat ve hasar görmüş saçlar için özel olarak tasarlanmış olan Bioplex Havyar Özel Serisi Saç Kremi, saçlarınıza kökten uca bakım yapar, detoks etkisi ile ipeksi yumuşaklıkta hafif ve parlak bir görünüm kazandırır. Caviar Beauty System içeriğindeki havyar özü ve bileşenleri saçlarınızı canlandırır ve daha dolgun görünmesini sağlar. Bioplex Caviar Şampuan ve Bioplex Caviar Saç Maskesi ile birlikte kullandığınızda saçlarınıza profesyonel bakım gerçekleşir.

KULLANIM NOTLARI: Nemli saça eşit şekilde dağıtın. Masaj yaparak tüm saça uygulayınız. 3-5 dakika bekledikten sonra iyice durulayın. Göz ile temasından kaçınınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır