BIOPLEX

Bioplex Argan Yağlı Onarıcı Saç Bakım Seti / Argan Hair Repair Kit 125ml x 3

Ürün Kodu : 5562

%30
710.00 TL
494.00 TL

hizli işlemler

ABSOLUTE BEAUTY RESTORATIVE ARGAN HAIR REPAIR KIT 

SHAMPOO:  Bioplex Argan Yağlı Hacimlendirici ve Onarıcı Şampuan, E vitamini ve Omega-6 desteklidir. Saçlarınızın pH dengesini korur. Uygulamadan hemen sonra saçların normal yağ dengesini sağlar ve hacimli bir görünüm kazandırır. Mat ve cansız saçlara ışıltı ve güç verir. Her saç tipi için idealdir.

KULLANIM NOTLARI: Bioplex Argan Yağlı Hacimlendirici Şampuanı ıslak saça hassas masaj hareketleri ile ve saç diplerine iyice işleyene kadar köpürterek uygulayın ve durulayın. Daha iyi sonuç alabilmek için bu işlemi 2. kez tekrarlayın. Bioplex Argan Oil Restorative & Volumizing Conditioner ile birlikte kullanarak saçlara profesyonel bakım yapabilirsiniz.

UYARILAR: Güneş ışığından uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

TREATMENT: 

Bioplex Onarıcı Argan Keratin Saç Bakımı, saçlara sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandıran devrim niteliğinde bir işlemdir. Saçın yapısına zarar vermeden kondisyonunu arttırır. İçeriğindeki Argan Yağı sayesinde saçlar yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır.  

Uygulama Şekli: Bioplex Arındırıcı Sülfatsız Şampuan ile saçları 2 kere yıkayın. Havlu ile saçların ıslaklığını alın ve hafif nemli bırakın. Saçları 4 bölgeye ayırın. Saç derisi, ense ve yüze temastan kaçınarak ürünü sırasıyla her bir bölgede saçların boy ve uçlarına uygulayın. İnce dişli tarak ile ürünü saça yedirin ve fazlalığı tarayarak alın. 20 dakika bekleyin. Bekleme süresinden sonra saça dikkatlice düz fön çekin. Sonrasında düzleştirici maşa ile saçlara şekil verin. (Kalın telli, doğal ve kıvırcık saçlar: 230 °C, yıpranmış ve boyalı saçlar: 200 °C, röfleli, platin ve ince telli saçlar: 180 °C). Uygulamadan sonra Bioplex Arındırıcı Sülfatsız Şampuan ve saç kremi kullanılmalıdır.

CONDITIONER: Bioplex Argan Yağlı Hacimlendirici ve Onarıcı Saç Kremi, E vitamini ve Omega-6 desteklidir. Saçlarınızın pH dengesini korur. Uygulamadan hemen sonra saçların normal yağ dengesini sağlar ve hacimli bir görünüm kazandırır. Mat ve cansız saçlara ışıltı ve güç verir. Her saç tipi için idealdir. Bioplex Argan Oil Restorative & Volumizing Shampoo ve Bioplex Restorative KeratinTreatment ile birlikte kullanıldığında saçlarınıza profesyonel bakım gerçekleşir.

KULLANIM NOTLARI: Saçları Bioplex Restorative & Volumizing Argan Shampoo ile yıkadıktan sonra bir miktar Bioplex Argan Yağlı Hacimlendirici ve Onarıcı Saç Kremini saçlara sürüp dipten uca doğru masaj yapınız. Sadece 3 dakika bekletiniz. Ilık suyla durulayınız.

UYARILAR: Güneş ışığından uzak tutunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır