Makaleler » Sigorta » Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Yurtdışında olası tedavi masraflarını karşılayan sigorta türüdür. Vize almak için zorunludur.

Seyahat sağlık sigortası nerelerde geçerlidir?

Tatil ya da iş amaçlı seyahatlerin hepsinde geçerli. (Schengen vizesi ve ABD ve diğer tüm dünya ülkeleri seyahatlerinde de geçerlidir.)

Neden seyahat sağlık sigortası yaptırmalıyım?

Vize zorunluluğu olmasa bile, yurtdışı seyahatlerinde Seyahat Sağlık Sigortanı mutlaka yaptırmanı öneriyoruz.

Sigortanı satın aldıktan sonra Türkçe/İngilizce görüntüleyebilir, indirebilir veya çıktısını alabilirsin.

Yurtdışı seyahat sağlık sigortası nedir?

Yurtdışına tatil veya iş amaçlı seyahatlerinde, vize onayının ön şartını yerine getirirken seyahatin süresince başına gelebilecek beklenmedik durumlara karşı sizi güvence altına alan, yurtdışındaki tedavi masraflarınızı üstlenen sigorta ürünüdür. Aktüer Sigorta Sağlık poliçeleri ile, zorunlu teminatların yanı sıra birçok ek hizmet sunulmakta, seyahatin en sorunsuz şekilde güvence altına alınması amaçlanmaktadır.

Neden Yurtdışı seyahat sigortası almalıyım?

Aktüer Sigorta olarak seyahat sağlık sigortası ürünümüz ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz.

Aktüer Sigorta olarak, Covid-19 nedeniyle gerekli olabilecek tıbbi ve yatarak tedavi giderlerini, sigortalılarımızın poliçesinde bulunan “Yaralanma veya hastalık nedeniyle yurtdışında tıbbi tedavi” teminatının limit ve özel şartları dahilinde ödüyoruz.

Aktüer Sigorta’nın sunduğu Yurtdışı Seyahat Sigortası ürünü kapsamında; “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Teklif almak için:

+90 212 660 52 48
+90 532 225 34 25

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır